rada gminy

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Sławomir Wronka Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Henryk Drozd Stanowisko: Przewodniczący Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Sławomir Mroczek Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Janusz Prokopiuk Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Henryk Ziębowicz Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Roman Ziębowicz Stanowisko: V-ce Przewodniczący Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Anna Berej Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Władysław Ćwikła Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Edward Jaroszewski Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Waldemar Kasprowicz Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Teresa Kosowska Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Elżbieta Kotelba Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Anatol Kozieł Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Marek Podstawka Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Kazimiera Woźniak Stanowisko: członek Rady Gminy
kadencja 4 [2002-2006] 0
Roman Ziębowicz Stanowisko: V-ce Przewodniczący Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Jan Sadura Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Janusz Prokopiuk Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Sylwia Pisarek-Piotrowska Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Sławomir Mroczek Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Andrzej Małek Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Robert Krocz Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Wiesław Kasperek Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Janina Kania Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Witold Józefacki Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Dorota Góźdź Stanowisko: V-ce Przewodniczacy Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Henryk Drozd Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Wojciech Domownik Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Edward Bronisz Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Henryk Ziębowicz Stanowisko: Przewodniczacy Rady Gminy
kadencja 5 [2006-2010] 0
Beata Zgierska Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Roman Ziębowicz Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Ewa Pitura Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Tadeusz Sołtys Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Sławomir Mroczek Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Witold Józefacki Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Wiesław Kasperek Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Andrzej Małek Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Edward Bronisz Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Jan Sadura Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Henryk Drozd Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Janusz Prokopiuk Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Roman Wysocki Stanowisko: V-ce Przewodniczący Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Wojciech Domownik Stanowisko: V-ce Przewodniczący Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Henryk Ziębowicz Stanowisko: Przewodniczacy Rady Gminy
kadencja 6 [2010-2014] 0
Sławomir Mroczek Stanowisko: Przewodniczacy Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 1
Beata Zgierska Stanowisko: V-ce Przewodniczaca Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 2
Roman Wysocki Stanowisko: V-ce Przewodniczacy Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 3
Anna Berej Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 4
Grażyna Gliwka Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 5
Wiesław Kasperek Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 6
Władysław Maszkowski Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 7
Piotr Pankowski Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 8
Ewa Pitura Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 9
Marek Podstawka Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 10
Janusz Prokopiuk Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 11
Kamil Rarak Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 12
Józef Wysokiński Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 13
Henryk Ziębowicz Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 14
Roman Ziębowicz Stanowisko: Członek Rady Gminy
kadencja 7 [2014-2018] 15
Marek Podstawka Stanowisko: Przewodniczący Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 16
Beata Zgierska Stanowisko: Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 17
Kamil Rarak Stanowisko: Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 18
Marek Gruda Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 19
Witold Józefacki Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 20
Marek Kluch Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 21
Andrzej Małek Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 22
Władysław Maszkowski Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 23
Piotr Pankowski Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 24
Justyna Porzak Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 25
Ewa Saba Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 26
Aneta Stefaniak Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 27
Magdalena Urbaś Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 28
Wojciech Woźniak Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 29
Wiesław Zienkiewicz Stanowisko: Członek Rady Gminy Niemce
kadencja 8 [2018-2023] 30